
Туалетний столик Hollywood
- Під замовлення
- Код: 38925-58040
Відправка з 20 квітня 20267 114 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 140 см мм |
| Глибина | 43 см |
| Дзеркало | Да |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Дуб Артизан |
| Колір підстави | білий, дуб Артизан, чорний |
| Колір стільниці | білий, дуб Артизан, чорний |
| Ширина | 94 см |
- Ціна: 7 114 ₴








