-10%Крісло розкладне Wonder
- Під замовлення
- Код: 49486-57814
Відправка з 20 квітня 202614 240 ₴
12 819 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
складне крісло з функцією колиски, розміри: 75/95-140/90-98/50 см, матеріал: тканина - оксамит,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Глибина | 95-140 см |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Матеріал оббивки | М’ ячик оксамитової тканини |
| Параметри | релайнер, функція колиски |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Гірчичний |
| Колір оббивки | беж, гірчичний, зелений темний, кориця, сірий, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 75 см |
| розкладна | Да |
| Висота | 98-90 см мм |
| Висота сидіння | 50 см |
- Ціна: 12 819 ₴








