
Комод Flex KM-1
- Під замовлення
- Код: 57130-57137
Відправка з 19 квітня 20265 483 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 4 шт |
| Висота | 82 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний лофт, скандинавський |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, дуб Артизан |
| Колір фасаду | білий, дуб Артизан |
| Ширина | 77 см |
- Ціна: 5 483 ₴



