
Ліжко Caydence 90
- Під замовлення
- Код: 57412
Відправка з 19 квітня 202616 487 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Тип ліжка | односпальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Да |
| Вклад | ортопедичні ламели |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 94 см мм |
| Довжина | 216 см |
| Матеріал корпусу | ДСП, натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | тканина букле |
| Параметри | Ні. |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Спальне місце | 90 x 200 |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | крем |
| Ширина | 99 см |
- Ціна: 16 487 ₴

