
Ліжко Matilda 160
- Під замовлення
- Код: 57443-57444
Відправка з 19 квітня 202617 142 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Бук |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Вклад | ортопедичні ламели |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 49 см, 87 см мм |
| Довжина | 205 см |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Параметри | Ні. |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Спальне місце | 160 x 200 |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | білий, бук |
| Ширина | 168 см |
- Ціна: 17 142 ₴


