
Крісло-гойдалка Castro беж
- Під замовлення
- Код: 57555-57557
Відправка з 20 квітня 20269 929 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92 см мм |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глибина | 106 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | метал, натуральне дерево |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | беж |
| Колір підстави | натуральний, чорний |
| Ширина | 77 см |
| розкладна | Ні. |
- Ціна: 9 929 ₴



