
Диван Cornelius
- Під замовлення
- Код: 57563-57564
Відправка з 18 квітня 202617 945 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Висота | 80 см мм |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 153 см, 167 см |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | гламур, сучасний |
| Колір оббивки | Блакитний |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Да |
- Ціна: 17 945 ₴


