
Крісло з підставкою для ніг Dario
- Під замовлення
- Код: 57569-57578
Відправка з 19 квітня 202612 054 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 90 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 см мм |
| Висота сидіння | 45 см |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | механізм TILT, підставка під ноги |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | гламур, сучасний |
| Колір оббивки | Блакитний |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Ні. |
- Ціна: 12 054 ₴



