
Комп'ютерний стіл B53 дуб Золотий/білий
- Під замовлення
- Код: 58025-58027
Відправка з 19 квітня 20268 225 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 73-118 см мм |
| Глибина | 56 см |
| Двері | Ні. |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Параметри | регулювання висоти |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | бохо, сучасний, лофт, хай тек |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | дуб Золотий/білий |
| Колір підстави | білий, чорний |
| Колір стільниці | білий, дуб Золотий |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 8 225 ₴




