
Ігрове поворотне крісло Jensen
- Під замовлення
- Код: 58087
Відправка з 20 квітня 20265 607 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115-125 см мм |
| Висота сидіння | 43-53 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м' які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний лофт |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | червоний, сірий, чорний |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 5 607 ₴


