
Офісне поворотне крісло Kevin
- Під замовлення
- Код: 58090
Відправка з 20 квітня 202611 720 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118-125 см мм |
| Висота сидіння | 47-54 см |
| Глибина | 68 см |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | мультиблок |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м' які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | бохо, сучасний, скандинавський |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | сірий світлий |
| Ширина | 74 см |
- Ціна: 11 720 ₴


