
Офісне поворотне крісло Pablo
- Під замовлення
- Код: 58130
Відправка з 20 квітня 20263 915 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118-127 см мм |
| Висота сидіння | 45-54 см |
| Глибина | 67 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, тканина мембранна |
| Параметри | механізм TILT, регулювання підголівника, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 64 см |
- Ціна: 3 915 ₴

