
Дитяче поворотне крісло Panco
- Під замовлення
- Код: 58132-58133
Відправка з 20 квітня 20264 903 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88-100 см мм |
| Висота сидіння | 47-59 см |
| Глибина | 77 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | тканина мембранна |
| Параметри | регулювання висоти, підніжка |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м' які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | білий |
| Колір сидіння | блакитний, рожевий |
| Ширина | 58 см |
- Ціна: 4 903 ₴


