
Офісне поворотне крісло Romano
- Під замовлення
- Код: 58152
Відправка з 20 квітня 20268 262 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113-121 см мм |
| Висота сидіння | 52-60 см |
| Глибина | 72 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | тканина мембранна, екошкіра |
| Параметри | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м' які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 8 262 ₴


