
Ергономічне офісне крісло Sonar
- Під замовлення
- Код: 58155
Відправка з 20 квітня 20265 767 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118-128 см мм |
| Висота сидіння | 42-52 см |
| Глибина | 65 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, тканина |
| Параметри | мультиблок, регулювання підголівника, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 5 767 ₴


