
Офісне поворотне крісло Vesuvio 2
- Під замовлення
- Код: 58173-58179
Відправка з 20 квітня 20264 705 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115-121 см мм |
| Висота сидіння | 45-51 см |
| Глибина | 59 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, тканина |
| Параметри | механізм TILT, регулювання підголівника |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір підстави | білий |
| Колір сидіння | бірюзовий, червоний, сірий |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 4 705 ₴





