
Офісне крісло Pop
- Під замовлення
- Код: 39015
Відправка з 20 квітня 202618 241 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 93-108 см мм |
| Висота сидіння | 48-63 см |
| Глибина | 65 см |
| Матеріал основи | метал, пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | механізм TILT, регулювання підлокітників, регулювання довжини |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | зелений |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 18 241 ₴




