-7%Шафа Flex
- Під замовлення
- Код: 50156
Відправка з 19 квітня 202654 624 ₴
50 808 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 238 см мм |
| Глибина | 54 см |
| Двері | 5 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний лофт, скандинавський |
| Колір корпусу | Дуб Артизан |
| Колір фасаду | Дуб Артизан |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 50 808 ₴






