-11%Туалетний столик із дзеркалом Carmen
- Під замовлення
- Код: 49607
Відправка з 20 квітня 20265 767 ₴
5 150 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 136 см мм |
| Глибина | 35 см |
| Двері | Ні. |
| Дзеркало | Да |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ротанг |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | бохо, сучасний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | натуральний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | натуральний |
| Ширина | 104 см |
- Ціна: 5 150 ₴

