
Вітрина навісна Vigo 90
- Під замовлення
- Код: 13069-13193
Відправка з 19 квітня 20266 113 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал виготовлення вітрини | |
|---|---|
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 90 см мм |
| Глибина | 32 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | підсвітка (продається окремо), система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Підсвічування | 1 LED RGB (16 кольорів) |
| Стиль | Модерн |
| Колір | чорний / білий глянець |
| Колір корпусу | білий, сірий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, дуб Вотан, сірий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 6 113 ₴








