
Стіл журнальний Малібу M
- Під замовлення
- Код: 13201-47911
Відправка з 18 квітня 202612 869 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRESTOL |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 90 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | підсвітка (продається окремо), система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Підсвічування | 1 LED RGB (16 кольорів) |
| Стиль | Модерн |
| Колір | чорний / дуб Вотан |
| Колір корпусу | білий, сірий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, дуб Вотан, сірий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 12 869 ₴







