
Журнальний столик Random LAW-1
- Під замовлення
- Код: 41514
Відправка з 17 квітня 20263 878 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 40 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 50 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | ДСП ламінований, пластик |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | модерн, лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | Дуб Вотан |
| Ширина | 92 см |
- Ціна: 3 878 ₴


