-11%Ліжко Francesca 160
- Під замовлення
- Код: 41541
Відправка з 19 квітня 202616 586 ₴
14 795 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вклад | ортопедичні ламели |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 110 см мм |
| Довжина | 217 см |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Метал |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Спальне місце | 160 x 200 |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 14 795 ₴


