-20%Офісне крісло Hasel
- Під замовлення
- Код: 25068
Відправка з 20 квітня 20268 707 ₴
6 953 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110-118 см мм |
| Висота сидіння | 48-56 см |
| Глибина | 78 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, екошкіра |
| Параметри | мультиблок, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, чорний |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 6 953 ₴



