-10%Вітальня Soho 10
- Під замовлення
- Код: 12720-12760
Відправка з 18 квітня 202644 114 ₴
39 702,60 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 192 см мм |
| Глибина | 41 см |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | підсвічування (продається окремо) |
| Підсвічування | 7 LED RGB (16 кольорів) |
| Стиль | Модерн |
| Колір | дуб Сонома / білий глянц |
| Колір корпусу | білий, дуб Сонома, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 39 702,60 ₴




