
Вітрина 2д широка Лефкадас / Lefkadas LFKV721R
- Під замовлення
- Код: 14139-14143
Відправка з 18 квітня 202621 193 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал виготовлення стінки | |
|---|---|
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 180 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Модерн |
| Колір | білий / сірий глянець |
| Колір корпусу | білий, сірий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, сірий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 21 193 ₴






