
Стіл ОПЕРА травертин 2000/3000х1000х750
- Під замовлення
- Код: 14476-14560
Відправка з 17 квітня 202627 800 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRESTOL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 180 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 7 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | підсвітка (продається окремо), система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Підсвічування | 2 LED синій |
| Стиль | Модерн |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | білий, сірий, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, сірий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 27 800 ₴






