
Комод Лаціо / Lazio 4Д2Ш
- Під замовлення
- Код: 11689-11690
Відправка з 18 квітня 202611 090 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 80 см мм |
| Глибина | 45 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | Модерн |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | білий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 164 см |
- Ціна: 11 090 ₴

