
Вітрина 2д Лачетті / Lacetti LCTV722
- Під замовлення
- Код: 11751-11764
Відправка з 18 квітня 202633 617 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал виготовлення стінки | |
|---|---|
| Фасади | скло, МДФ профіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203 см мм |
| Глибина | 45 см |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | підсвічування (продається окремо) |
| Підсвічування | 2 LED синій |
| Стиль | Модерн |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | білий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 454 см |
- Ціна: 33 617 ₴

