
Тумба РТВ 2Ш Тіціано TZT12
- Під замовлення
- Код: 11817-11860
Відправка з 18 квітня 202611 794 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tiziano TZT12 Комод RTV 2S з колекції меблів Tiziano Польща. Фабрика Forte Meble.
Габаритні розміри:
Ширина - 143,7 см.,
Висота - 49,8 см.,
Глибина - 54,2 см.
Матеріал фасаду - ламінована, стійка до подряпин ДСП.
Матеріал корпусу - ЛДСП.
Колір - p82 дуб античний/бежевий глянець.
Комод Tiziano створить особливий акцент у Вашому інтер'єрі.
Функціональні можливості комода RTV на високому рівні. Комод Rtv можна використовувати за її основним функціональним призначенням - як основу для мультимедійного осередку в кімнаті.
Крім цього у ньому зручно зберігати необхідні дрібниці. І, звичайно, цей виріб одночасно є важливим інтер'єрним елементом у побудові загальної композиції кімнати.
Колекція меблів Tiziano виготовлена на підприємствах торгової марки Forte Meble (Меблі Форте) за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання та з якісних матеріалів, що відповідають європейським та світовим гігієнічним та екологічним стандартам.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Forte Meble |
| Висота (см) | 49,8 |
| Глибина (см) | 54,2 |
| Код виробника | УТ0007427 |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Розмір | 1435x540x500 |
| Розміри | 1437x542x498 |
| Тип меблів | тумбі ТВ |
| Ширина (см) | 143,7 |
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 192 см мм |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Параметри | підсвічування (продається окремо) |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Підсвічування | 3 LED синій |
| Стиль | Модерн |
| Колір | дуб Сонома / білий глянц |
| Колір корпусу | білий, дуб Сонома, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, чорний глянець |
| Ширина | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 11 794 ₴




