
Пенал 1D2S Imperial 10
- Під замовлення
- Код: 19606
Відправка з 17 квітня 20269 781 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Колір | Горіх |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 37,8 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, МДФ ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір корпусу | Імперіал |
| Колір ручок | сірий |
| Колір фасаду | Імперіал |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 9 781 ₴


