
Шафа 3D Linate 22
- Під замовлення
- Код: 19784
Відправка з 17 квітня 202639 644 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wojcik |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 209,1 см мм |
| Глибина | 58,9 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | дзеркало, МДФ лакований |
| Параметри | система безшумного закриття, ручки виїмки |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | білий, дуб Трюфель |
| Колір фасаду | білий глянець, дуб Трюфель |
| Ширина | 163,9 см |
- Ціна: 39 644 ₴


