-16%Стеллаж Bolivar REG-2
- Під замовлення
- Код: 21910
Відправка з 18 квітня 20266 237 ₴
5 249 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 155 см мм |
| Глибина | 30 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | МДФ ламінований, метал |
| Відкриті полиці | 5 шт |
| Стиль | лофт |
| Колір корпусу | дуб Золотий, чорний |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 5 249 ₴

