-10%Крісло Paradise
- Під замовлення
- Код: 23990
Відправка з 17 квітня 202619 723 ₴
17 809 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Висота | 103 см мм |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глибина | 94 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Параметри | релайнер, функція колиски, 1 x USB-порт |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | крем |
| Ширина | 75 см |
| розкладна | Да |
- Ціна: 17 809 ₴




