
Металеві камери зберігання ШЯ-300/2-4.
- В наявності
6 369 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Ширина | 600 |
| Глибина | 500 |
| Висота | 1800 |
| Кількість секцій (шт) | 8 |
| Вага | 46 |
| Вид товару при відвантаженні * | Зібраний / разобраный |
* Параметр може бути змінений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Размеры | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 |
| Кількість секцій | 8 шт |
- Ціна: 6 369 ₴


