
Пуф Richman Катрін Флай 2227
- В наявності 1 од.
2 814 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський пуф Richman Катрін прикрасить будь-який інтер'єр, задовольняючи навіть найвибагливіших поціновувачів стилю. Завдяки ергономічному і компактному дизайну, цей симпатичний пуф підходить для спальні, вітальні, кухні та дитячої кімнати. Його округлі форми забезпечують безпеку навіть для найменших дітей. Пуф Катрін поєднує в собі сучасний і класичний дизайн, надаючи приміщенню особливого затишку, а можливість вибору оббивки з 350 колекцій тканин від провідних українських виробників додає ще більше привабливості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 420 мм |
| Габарити упаковки: | 450 x 450 x 500 мм |
| Довжина виробу | 400 мм |
| Колір оббивки | Флай 2227 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник Флай |
| Мoдель | Катрін |
| Об'єм упаковки: | 0,1 м3 |
| Ширина виробу | 400 мм |
- Ціна: 2 814 ₴


