
Стілець K-577, чорний
- Під замовлення
- Код: 72299
Відправка з 19 квітня 20261 383 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глибина | 53 см |
| Матеріал сидіння | М’ ячик оксамитової тканини |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | Немає |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 1 383 ₴




