
Стілець поворотний K-581, бежевий
- Під замовлення
- Код: 72349
Відправка з 19 квітня 20267 472 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глибина | 45 см |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | функція обертання |
| Підлокітники | Немає |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | беж |
| Ширина | 63 см |
- Ціна: 7 472 ₴





