
Стілець поворотний K-585, темно-бежевий/ дуб
- Під замовлення
- Код: 72367
Відправка з 19 квітня 20266 422 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 см |
| Глибина | 64 см |
| Матеріал основи | метал, натуральне дерево |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | функція обертання |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | дуб |
| Колір сидіння | бежевий |
| Ширина | 63 см |
- Ціна: 6 422 ₴




