
Стілець K-590, сірий/чорний
- Під замовлення
- Код: 72410
Відправка з 19 квітня 20264 076 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 51 см |
| Глибина | 66 см |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | Немає |
| Стиль | сучасний, ретро |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 4 076 ₴




