
Стілець поворотний K-591, коричневий/чорний
- Під замовлення
- Код: 72411
Відправка з 19 квітня 20265 249 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 см |
| Глибина | 73 см |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | функція обертання |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | коричневий |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 5 249 ₴




