
Низька вітрина Sento kaszmir WT104 (кашемір/шампань)
- В наявності 1 од.
- Код: 70612
14 264 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Низька вітрина Sento kaszmir WT104 (кашемір/шампань)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 104 см |
| Колір корпусу | кашемір |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Глибина | 39 см |
| Висувні ящики | Ні. |
| Колір підстави | шампань |
| Матеріал основи | Метал |
| Стиль | гламур, сучасний, скандинавський |
| Матеріал фасаду | МДФ, скло загартоване |
| Колір фасаду | кашемір |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Параметри | підсвітка (входить до комплектації), система відкривання Push to Open |
| Двері | 3 шт |
| Висота | 126 мм |
- Ціна: 14 264 ₴



