
Стіл обідній МІРАЖ з керамічною стільницею, розкладний (Грей)
- В наявності
6 557 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній МІРАЖ з керамікою – це сучасна модель розкладного столу в стилі модерн, що поєднує стиль та практичність. Завдяки вставці, стільниця збільшується до 154 см у довжину, дозволяючи з комфортом розмістити достатню кількість гостей.
Каркас виготовлений з натуральної деревини (масив клену), стільниця комбінована (МДФ + кераміка).
Кераміка матеріал, що не потребує особливого догляду стійкий до подряпин, вологи та температурних перепадів, легко миється і не потребує особливого догляду.
Розміри: 1150(+390) х 740 х 760 мм
Кольори: Білий, Грей, Горіх
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1150 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1150 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1540 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | керамічна плитка, МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 6 557 ₴






