Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Космо зі склом - це сучасна модель розкладного столу в стилі модерн, що поєднує стиль та практичність. Завдяки вставці, стільниця збільшується до 160 см у довжину, дозволяючи з комфортом розмістити достатню кількість гостей.
Каркас виготовлений з натуральної деревини (масив клену), стільниця комбінована (МДФ + скло).
Розміри: 1220(+380) х 740 х 760 мм
Кольори: Білий, Грей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Покриття | Загартоване скло |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 45 кг |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1220 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1220 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ, загартоване скло |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 1220 |
- Ціна: 12 415 ₴






