
Стілець дерев'яний ВЕКТОР (горіх)
- В наявності
2 477 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець ВЕКТОР – модель з масиву клену з м’яким сидінням. Дизайн для тих, хто любить оригінальні і стильні інтер’єри. Оббивна тканина високої категорії, що забезпечує її стійкість до плям та тривалий термін експлуатації. Ідеально підходить як до кухонних інтер’єрів, так і для вітальні, ресторану та кафе.
Колір: горіх.
Габаритні розміри: 480*480*810 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Сидіння | тканина |
| Спинка | натуральне дерево |
- Ціна: 2 477 ₴


