
Стілець дерев'яний ГЕНРІ (горіх) з м'яким сидінням
- В наявності
2 626 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець дерев’яний ГЕНРІ (горіх) з м’яким сидінням – виготовлено з дерева бук. Стілець має м’яке сидіння з тканинною оббивкою. Його форма підходить як до кухонних інтер’єрів, так і для ресторану чи кафе.
Колір: горіх темний.
Габаритні розміри: 460*480*920 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір каркасу | Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Сидіння | тканина |
| Спинка | натуральне дерево |
- Ціна: 2 626 ₴



