
Стіл дерев'яний овальний на двох ніжках, кухонний, обідній СТ-23 (горіх)
- В наявності
20 344 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній СТ-23 – дерев’яний овальний стіл для кухні, вітальні з розсувним механізмом. Дана модель виступає більшою мірою в ролі обіднього чи кухонного столу, завдяки своїй довжині за ним може поміститися достатня кількість людей.
Конструкція: телескопічна система зі вставкою 40 см прихованою під стільницею дозволяє розкласти стіл до вражаючих 220 см. у довжину. Стіл на двох різблених ніжках. Стільниця зроблена з МДФ, що обклеєна шпоном, а каркас виготовлено – із масиву буку.
Розміри: 1800(400)х900х780мм.
Колір: стіл виготовляється в декількох кольорових рішеннях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | стіл розсувний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Овальний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 20 344 ₴









