-10%Банкетка-скриня Bliss
- В наявності 1 од.
- Код: 49358
6 064 ₴
5 457,60 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка-скриня Bliss від польської фабрики Halmar (Халмар) — яка привертає увагу стильним дизайном і чудовою якістю виготовлення. Конструкція моделі містить контейнер для зберігання. Як оббивка використана тканина букле кремового кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Да |
| Глибина | 42 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Матеріал оббивки | тканина букле |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | Модерн |
| Колір оббивки | крем |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 5 457,60 ₴


