-10%Банкетка-скриня Aveiro
- Під замовлення
- Код: 49349
Відправка з 25 квітня 20265 125 ₴
4 612,50 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка-скриня Aveiro від польської фабрики Halmar (Халмар) — сучасна, має м'яке сидіння, яке має якісну, приємну на дотик тканину в популярному кольорі. Крім того, у банкетці розміщений місткий скриня з кришкою, у який можна розмістити будь-які предмети. Міцні ніжки виготовлені з міцного металу чорного кольору, стійкої до вологи та пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Да |
| Глибина | 40 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина букле |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | Модерн |
| Колір оббивки | крем |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 4 612,50 ₴


