
Стіл обідній, розкладний ПОРТЛЕНД
- В наявності
5 604 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний обідній стіл ПОРТЛЕНД – це стіл з розсувним механізмом для кухні або вітальні.
Стіл має прямокутну стільницю виконану з ДСП в кольорі Грей з цікавою текстурою. Площа стільниці збільшується розсувним механізмом з використанням вставки шириною 500мм. Ніжки виготовлено з натурального дерева, масиву клену.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1130 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1130 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 695 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
- Ціна: 5 604 ₴









